Grupa Crvena Jabuka - Koncert 15. avgusta 2015 u Gospodjincima na Seoskoj Slavi

Koncert grupe Crvena Jabuka u Gospodjincima Koncert grupe Crvena Jabuka u Gospodjincima
"CRVENA JABUKA" U GOSPOĐINCIMA ZA SEOSKU SLAVU 15.AVGUSTA !

03.07.2015
Iako ima još dosta do gospođinačke seoske Slave, 15. avgusta, u opštini su se pobrinuli da u udarnom terminu, u petak 14. avgusta, na pozornici u centru sela nastupi jedna od najpoznatijih rok grupa koja upravo obeležava 30 godina postojanja, jer je osnovana daleke 1985. godine.

Gospođinčani će se sigurno obradovati , jer "Crvena jabuka" nije bilo ko, pošto su ostavili vidnog traga na rok sceni eks Jugoslavije.
Bezbroj hitova koji su obeležili poslednje tri decenije, koji polako zauzimaju mesto na Evergrin listama, su garancija da će se tog petka, 14. avgusta u centru Gospođinaca sjatiti i staro i mlado da ponovo čuju hitove koji su obeležili najlepše vreme rok muzike, a što je poteklo iz neprevaziđene sarajevske škole. Ponovo će se čuti "Beži kišo sprozora", "To mi radi", "Čarolija kad prestane", "Za sve ove godine", "Tamo gde ljubav počinje", "Nekako s'proleća", "Ima nešto od srca do srca"... itd.

Zdravko Siriški