Gospodjinčani zaslužuju bolje uredjenu plažu na Jegričkoj

Plaža na Jegričkoj kod Gospodjinaca Plaža na Jegričkoj kod Gospodjinaca
GOSPOĐINČANI ZASLUŽUJU BOLjE UREĐENU PLAŽU

27.07.2015

Jegrička, koja velikim delom protiče i kroz gospođinački atar, ima jednu improvizovanu plažu na domak sela, kod Pejićeve Ćuprije, na oko 800 metara od zadnjih kuća. Svojevremeno nešto je tu rađeno, ali je beton uz obalu plaže zbog nekvalitetne izgradnje, popustio, delom se zalomio i sada predstavlja opasnost po kupače kojih je puno u ove sparne letnje dane, jer Jegrička svojom čistoćom predstavlja mnogo bolju varijantu osveženja od bilo kakvog bazena. Priča se da su izdvojena neka sredstva za uređenje ovog dela vodotoka, tako da se očekuje da se naredne godine Gospođinčani kupaju na uređenoj plaži.


Zdravko Siriški
PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)
Žabalj Opština Portal

Opština Žabalj na dlanu.

Imate pravo da znate.

ŽABALJ

GOSPODJINCI

Go to top