NAKON PLJAČKE PRODAVNICE U DJURDJEVU DOLIJAO LOPOV KOJI JE HARAO OPŠTINAMA ŽABALJ I BEČEJ

Uhapšen lopov koji je pljačkao prodavnice u opštini Žabalj Uhapšen lopov koji je pljačkao prodavnice u opštini Žabalj
30. decembar 2014.
Opljačkao prodavnicu u Đurđevu
NOVI SAD -

Pripadnici novosadske Policijske uprave,  iz Policijske stanice u Žablju, uhapsili su  Z. G. (1978), sa područja ove Opštine, zbog osnova sumnje da je učinio više krivičnih dela razbojništva.

On se tereti da je, sinoć, maskiran, uz pretnju nožem, oduzeo novac od radnica jedne prodavnice u Đurđevu.  Odmah zatim, policija ga je pronašla, sa "fantomkom" i opljačkanim novcem.

Sumnja se da je Z. G. učinio još najmanje sedam ovakvih krivičnih dela i to u opštinama Žabalj i Bečej.

Osumnjičenom je određeno policijsko zadržavanje, do 48 sati, po odobrenju nadležnog tužioca, a u zakonskom roku biće doveden na saslušanje sudiji za prethodni postupak, saopštava policija.

Izvor: RTV