Žabaljac i trojica novosadjana uhapšeni zbog kradje čepova i invalidskih kolica - Kradja koja je uzbudila javnost

Uhapšeni kradljivci čepova i invalidskih kolica Uhapšeni kradljivci čepova i invalidskih kolica
NS: Uhapšeni kradljivci čepova i invalidskih kolica

Novi Sad -- Policija u Novom Sadu uhapsila je četiri osobe koje su opljačkale prostorije Udruženja građana "Čepom do osmeha", saopšteno je iz policije.

Kako navode, oni su ukrali oko dve tone plastičnih čepova, dvoja invalidska kolica i dva bicikla.

Uhapšeni su F. A. (37), M. V. (22) iz Novog Sada i M.G.(38) iz Žablja, kojima je određeno zadržavanje do 48 sati, dok će maloletnik (16) iz Novog Sada biti procesuiran u skladu sa zakonom.

Deo ukradenih stvari je pronađen i vraćen Udruženju, navodi se u saopštenju.

Izvor: B-92, Beta, RTV