ŽENE IZ OPŠTINE ŽABALJ NA ŠESTOM SAJMU SEOSKIH ŽENA VOJVODINE U APATINU

Sajam seoskih žena Vojvodine Sajam seoskih žena Vojvodine

U subotu , 11. 10. 2014. godine je bio održan 6. po redu Sajam seoskih žena Vojvodine, ovoga puta u Apatinu , predivno sunčano
vreme , gostoljubivost domaćina i mnoštvo žena sa čitave
teritorije Vojvodine , ogromna količina njihovih kreativnih ručnih radova, su obeležili ovaj dan . Na Sjamu su bile žene iz Udruženja Opštine Žabalj - Aktiv žena Žabalj , Udruženje Sablija Žabalj , Udruženje Altruist Žabalj , Sekcija tkalja pri Savezu invalida Žabalj , Kolo srpskih sestara Čurug , Udruženje žena Olorija Đurđevo i Aktiv žena Gospođinci .
Na kraju dana 50 žena iz naše Opštine koje su posetile ovu manifestaciju su iako umorne i prepune lepih utisaka izrazile želju i volju da i sledeće godine odu na istu manifestaciju u nekom drugom gradu Vojvodine .
Prevoz do Apatina je obezbedila Opština Žabalj , na čelu sa predsednikom Opštine , gdin-om Čedomirom Božićem , na čemu se zahvaljujemo , a takođe zahvalnost i organizatorima - Opštini Apatin - domaćinu , Pokrajinskom sekretrijatu za ravnopravnost polova i Pokrajinskom zavodu za ravnopravnost polova .

PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)
Žabalj Opština Portal

Opština Žabalj na dlanu.

Imate pravo da znate.

GOSPODJINCI

Go to top