INFORMACIJE O ORGANIZOVANOM PUTOVANJU NA MEDJUNARODNI POLJOPRIVREDNI SAJAM U BERLINU SREDINOM JANUARA 2015, UZ DETALJAN PLAN I PROGRAM PUTOVANJA

Medjunarodni poljoprivredni sajam u Berlinu 2015 Medjunarodni poljoprivredni sajam u Berlinu 2015
Mesto: Žabalj                                                         Predsednik opštine Žabalj

Datum: 18. novembar 2014.                                    Čedomir Božić

Predmet: Informacija
o organizovanju posete međunarodnom
poljoprivrednom sajmu – Berlin 2015Fond za razvoj poljoprivrede opštine Žabalj organizuje posetu međunarodnom sajmu hrane, poljoprivrede i hortikulture u Berlinu.

Polazak je predviđen 13. a povratak je 18. januara 2015. godine. Cena aranžmana je 295 €.

Fond za razvoj poljoprivrede će zainteresovanim poljoprivrednicima subvencionisati ulaznice za sajam, međunarodno zdravstveno osiguranje i fakultativni izlet na Poljoprivredno dobro uz posetu vinariji.

Prijave i sve dodatne informacije, zainteresovani mogu dobiti u kancelariji Fonda za razvoj poljoprivrede (Žabalj, Nikole Tesle 31) ili putem telefona 021/310-15-23.


Predsednik UO Fonda
Radomir PudarićPRAG - BERLIN
INTERNACIONALNI SAJAM HRANE, POLJOPRIVREDE I HORTIKULTURE
7  dana autobusom
Termin putovanja: 13./18. januar 2015. godine.

                 
    Internacionalni sajam hrane, poljoprivrede i hortikulture, prvi put je održan 1926. godine. Najveći sajam ovog tipa se 2015. godine održava 80. put. Skoro pola miliona posetilaca dovoljno govori o važnosti ovog Sajma.

1. dan -     Polazak autobusom u 20:00 sati iz centra Žablja. Noćna vožnja sa usputnim pauzama po potrebi grupe i zbog obavljanja carinskih formalnosti...
2. dan -     ... dolazak u Prag u jutarnjim časovima. Polazak u panoramsko razgledanje grada: Narodni muzej, Vaclavske namjesti, Vaclavski bulevar, Starogradski trg sa Astronomski satom "Orloj"... Slobodno vreme za individualna razgledanja. Posle 15:00 časova polazak u hotel na smeštaj. Slobodno vreme za odmor i individualne aktivnosti. Noćenje.
3.. dan - Dorucak. Nakon doručka odjava iz hotela i polazak prema Drezdenu. Po dolasku razgledanje grada: Opera Zemper, ribarske kolonije, Palata Cvinger, crkva Frauenkirche (Bogorodičina protestantska crkva), Hofkirche (Dvorska rimokatolička crkva), palata Tašenberg, zgrada opere Semperoper, Državni muzej Drezden (sa Galerijom starih majstora i „Zelenim trezorom“), Zlatni konjanik - Avgust Jaki, deo nekadašnjih zidina, Avgustov most... Nakon obilaska nastavak putovanja prema Berlinu. Po dolasku smeštaj u hotel. Noćenje.
4. dan -     Doručak. Nakon doručka odlazak u posetu Internaciolnom sajmu hrane, poljoprivrede i hortikulture. Slobodno vreme. Fakultativni odlazak u posetu Poljoprivrednom dobru i jednoj od vinarija. Povratak u hotel. Noćenje.
5. dan - Doručak. Nakon doručka polazak u razgledanje grada: Brandeburška kapija, Rajhstag, Opera, Postadamer plac, Trg republike, Bulevar Unter der Linder, Fridrihštrase, Berlinska Katedrala oštećena bombardovanjem u II Svetskom ratu, Aleksander trg, crkva Sv. Marije, Bulevar Karla Marksa, muzeja KGB i muzej Holokausta , čuveni granični prelaz Čekpoint Čarli, olimpijski stadion, ostaci Berlinskog zida... Nakon obilaska po želji grupe poseta Sajmu ili slobodno vreme za individualna razgledanja. Povratak u hotel. Noćenje.
6. dan - Doručak. Nakon doručka odjava iz hotela i slobodno vreme za individualna razgledanja ili mogućnost fakultativnog izleta do Potsdama, glavni grad pokrajine Brandenburg i glavni grad pruskih kraljeva Fridriha I i Fridriha II, zvanog Veliki. Sa svojim dvorcima i parkovima proglašen je delom svetske kulturne baštine pod zaštitom UNESCO-a, tu je obavljena čuvena velika razmena špijuna 11. februara 1986 godine. Povratak u Berlin u popodnevnim časovima. Polazak za Srbiju. Vožnja sa usputnim pauzama po potrebi grupe i zbog obavljanja carinskih formalnosti...
7. dan - ... dolazak u Srbiju u ranim jutarnjim časovima u zavisnosti od zadržavanja na granici.
CENA ARANŽMANA IZNOSI:295,- €
Cena aranžmana obuhvata:
    prevoz visokopodnim turističkim autobusom sa klimom, audio i vodeo opremom na relaciji po programu,
    smeštaj u hotelu sa 3* u Pragu na bazi 1 noćenja sa doručkom, u sobama sa 2 i 3 ležaja sa sopstvenim kupatilom, doručak - švedski sti,
    smeštaj u hotelu u okolini Berlinu sa 3* na bazi 3 nocenje s doruckom, u sobama 1/2, 1/3 sa sopstvenim kupatilom, doručak – švedski sto,
    stručno turističko vođstvo putovanja,
    svi obilasci predviđeni programom puta
    organizacioni i drugi troškovi Agencije.
Cena aranžmana ne obuhvata:
-    međunarodno zdravstveno osiguranje - iznosi 1,€ dnevno, (putno osiguranje se preporučuje za ulazak na teritoriju zemalja EU, te putnici sami snose odgovornost da u slučaju  neobezbedjenog putnog osiguranja ili na osnovu slobodne procene graničnih vlasti, budu sprečeni da uđu na teritoriju istih),
    ulaznice za Sajam - 14,€ po danu,
    fakultativne posete i izlete, minimum za realizaciju fakultatvnog izleta je 30 plativih putnika, fakultativni izlet za Potsdam 30,€, fakultativni izlet do Poljoprivrednog dobra uz posetu vinariji - 25,€,

Plaćanje: se vrši u mesečnim ratama po dogovoru.

Napomena: plaćanje u dinarskoj protivvrednosti po prodajnom kursu poslovne banke (Banca Intesa A.D.) na dan uplate.

Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja turističke agencije “GRAND TOURS” i YUTA–e.
Licenca OTP broj 293/2010 od 17.02.2010. godine.
LEP PROVOD I UDOBNO PUTOVANJE ŽELI VAM “GRAND TOURS”, NOVI SAD.

PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
Ocenite ovaj članak
(1 Glas)
Žabalj Opština Portal

Opština Žabalj na dlanu.

Imate pravo da znate.

ŽABALJ

ČURUG

Go to top