Akcija mesnog odbora SNS-a u Gospodjincima

Srpska napredna stranka Žabalj Srpska napredna stranka Žabalj
15. februar 2015.

Politička situacija u zemlji i te kako se odslikava , na našu malu sredinu.
Završetkom zime i najavom dolaska proleća,političke stranke jačaju svoje aktivnosti.
Juče je u centru Gospodjinaca mesni odbor SNS-a imao veoma posećenu akciju od strane meštana.
U centru sela postavljen je pult i meštanima je deljen stranački reklamni materijal,odrasli su ponudjeni vinom u čast sv.Trifuna zaštitnika vinara,dame su dobile cvet kojim je simbolično obeležen dan zaljubljenih, koji se datumski poklapa sa slavom sv.Trifun.
U svemu tome vodilo se računa  o najmladjima koji su lep dan iskoristili za igru, u parku i na igralištu.Svi oni koji su došli dobili su čokoladice kako bi povratili utrošenu energiju.
Cilj ove akcije je bio da se ostvari neposredan kontakt sa meštanima,da se razgovara o problemima i poteškoćama koji sve nas opterećuju,da se čuje njihovo mišljenje o načinima i mogućnostima rešavanja istih.
Sudeći po interesovanju,  može se reći da je ova akcija mesnog odbora SNS-a, uspela.

Miodrag Živković