SASTANAK PREDSEDNIKA OPŠTINE I RODITELJA - DECA SA POSEBNIM POTREBAMA MOGU OČEKIVATI VIŠE OD OPŠTINE ŽABALJ

Sastanak sa predsednikom opštine Žabalj Sastanak sa predsednikom opštine Žabalj
DECA SA POSEBNIM POTREBAMA MOGU OČEKIVATI VIŠE OD OPŠTINE

U Maloj sali SO Žabalj, održan je prvi   inicijativni sastanak predsednika opštine Čedomira Božića sa roditeljima dece sa posebnim potrebama.

Cilj ovog sastanka je bio da se iznađu modeli pomoći u akcijama oko pomoći roditeljima i deci, kako bi se prevazišli neki problemi finansijske i administrativne prirode.

Roditelji su pozdravili ovu inicijatvu lokalne samouprave, a usledilo je obećanje da će se voditi računa prilikom kreiranja narednog budžeta, kako bi se popravili uslovi rešavanja problema dece sa posebnim potrebama.

Zdravko Siriški