TRAJNA REŠENJA ZA IZBEGLA I INTERNO RASELJENA LICA NA TERITORIJI OPŠTINE ŽABALJ

Pomoć izbeglicama u opštini Žabalj Pomoć izbeglicama u opštini Žabalj
TRAJNA REŠENJA ZA IZBEGLA I RASELJENA LICA
 
Na završnoj konferenciji povodom projekta "Trajna rešenja za izbegla i interno raseljena lica" u opštini Žabalj, koja je priređena u Velikoj sali SO Žabalj, građanima koji su dobili značajna sredstva za rešavanje svojih životnih problema, obratili su se zvaničnici iz žabaljske opštine i nosioci ovog Projekta, koji već nekoliko godina priskače u pomoć izbeglicama koji se ni posle više od 20 godina nisu snašli i rešili svoje egzistencijalne probleme.

Rečeno je da nije kraj ovih aktivnosti, i da je predstavništvo Komesarijata za izbeglice u Žablju uvek na usluzi svojim korisnicima.

Ovog puta su dodeljena sredstva za poboljšanje uslova stanovanja i za učešća u različitim radnim aktivnostima. 

Predsednik opštine Žabalj, Čedomir Božić je istakao da je u ovom ciklusu izbeglim licima pružena pomoć u iznosu od oko 5.300.000 dinara, a pomoć u građevinskom materijalu je dobilo 21 lice, a petoro njih je stimulisano finansijski za razvijanje sopstvenog posla.
 
Zdravko Siriški
PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
Ocenite ovaj članak
(1 Glas)
Žabalj Opština Portal

Opština Žabalj na dlanu.

Imate pravo da znate.

ŽABALJ

Go to top