SAOPŠTENJE FONDA ZA RAZVOJ POLJOPRIVREDE OPŠTINE ŽABALJ

Fond za razvoj poljoprivrede opštine Žabalj Fond za razvoj poljoprivrede opštine Žabalj
U petak, 12. decembra 2014. godine, Maloj sali SO Žabalj, sa početkom u 12 časova, Fond za razvoj poljoprivrede opštine Žabalj organizuje potpisivanje Ugovora o subvencionisanju dela kamate sa poljoprivrednicima koji su se prijavili na Konkurs.

U pitanju su kratkoročni krediti za registovana poljoprivredna gazdinstva sa teritorije opštine Žabalj, namenjeni za jesenju setvu i nabavku repromaterijala.
Prvi Ugovori sa korisnicima kredita su potpisani u oktobru.

U pitanju su krediti u iznosu od 150.000,00 dinara, gde Fond subvencioniše deo kamate u iznosu od 45% kamate.
Fond za razvoj poljoprivrede opštine Žabalj je u saradnji sa bankom Inteza dodelio 40 kredita za ovu namenu.

Predsednik UO Fonda
Radomir Pudarić