PRAVOSLAVNOJ CRKVI U ŽABLjU 2.500.000 IZ BUDžETA OPŠTINE ŽABALJ ZA SANACIJU

Predsednik opštine Žabalj Čedomir Božić u razgovoru sa sveštenicima Predsednik opštine Žabalj Čedomir Božić u razgovoru sa sveštenicima
PRAVOSLAVNOJ CRKVI U ŽABLjU 2.500.000 IZ BUDžETA ZA SANACIJU
11.03.2016

Predsednik opštine Žabalj Čedomir Božić je u razgovoru sa trojicom žabaljskih sveštenika, postigao dogovor o finansijskoj pomoći za rekonstrukciju i građevinske radove žabaljskog hrama koji zahteva ozbiljne zahvate u rekonstrukciji. "U dogovoru sa sveštenicima iz ostala tri mesta žabaljske opštine, dogovoreno je da se ove godine iz budžeta opštine opredeli iznos od 2.500.000 dinara za hitne intervencije u žabaljskoj crkvi. U narednom periodu sličnu pomoć mogu očekivati i crkve u Čurugu., Gospođincima i Đurđevu".

Autor teksta Zdravko Siriški
PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)
Žabalj Opština Portal

Opština Žabalj na dlanu.

Imate pravo da znate.

ČURUG

GOSPODJINCI

Go to top