PRIJAVA ZA INFORMATIČKU OBUKU ŽENA SA TERITORIJE OPŠTINE ŽABALj

Opstina Zabalj obuka za rad na računaru Opstina Zabalj obuka za rad na računaru
PRIJAVA ZA INFORMATIČKU OBUKU ŽENA SA TERITORIJE OPŠTINE ŽABALj
09.03.2016

Opština Žabalj organizuje besplatnu dvomesečnu informatičku obuku žena opštine Žabalj. Obuka će podrazumevati savladavanje osnovne veštine upravljanja računarom, organizacijom podataka, pretraživanjem interneta i upravljanje različitim softverskim programima.

Cilj obuke je doprinos razvoju i široj primeni neformalnog obrazovanja u rešavanju problema zapošljavanja i ekonomskog osamostaljivanja žena u opštini Žabalj.

Na konkurs koji je otvoren do 18. marta 2016. godine, mogu da se prijave kandidatkinje sa teritorije opštine Žabalj. Obuka će se održavati u prostorijama osnovne škole u Žablju.

Obuka će početi 19. marta 2016. godine u 17.00 časova.

Kontak osoba za prijavu je Tanja Vukajlović 064/814-45-73