BESPLATAN AUTOBUSKI PREVOZ ZA PENZIONERE I OSOBE STARIJE OD 65 GODINA NA TERITORIJI OPŠTINE ŽABALJ

Besplatan autobuski prevoz za penzionere opštine Žabalj Besplatan autobuski prevoz za penzionere opštine Žabalj
BESPLATAN PREVOZ ZA PENZIONERE I STARIJE OD 65 GODINA
19.03.2016

Opština Žabalj je donela odluku da od 02. aprila omogući građanima opštine Žabalj, koji imaju status penzionera, ili su stariji od 65 godina, besplatno koriste usluge autobuskog prevoza na linijama u okviru opštine Žabalj.

Tako će građani žabaljske opštine, po odluci opštinskog veća moći da koriste ove pogodnosti besplatno, kada iz bilo kojih razloga treba da dođu do Žablja, ili do bilo kojeg mesta u opštini.

"Ovo je način da bar malo pomognemo našim građanima iz kategorije penzionera i starje populacije, a svakako će se tražiti mogućnosti da i dalje ulažemo napor da se sa sličnom praksom nastavi", rekao je predsednik opštine Žabalj, Čedomir Božić.

Zdravko Siriški